Grimaso sype slepicím, pak ukazuje házení šavlí. Otis zvládá rap i na latríně a Delik v papučích?

EP dvojice Delik a Grimaso nesoucí název „Dvojitý zásah“ je již nějaký ten pátek venku a všechny stopy nahrané ve Spirit Music House jsou v paměti posluchačů, ale nyní se dostává prostor i na vizuály. Jak si tedy poradilo zvučné slovenské duo s další výzvou, se kterou jim vypomohl i přizvaný Otis?

Vizuálnímu zpracování věci „Rap brácho“ nelze upřít originalita. V něm můžeme například vidět, jak obstojně umí producent z H16 škrábat brambory, sypat slepicím nebo házet šavle po nadměrné konzumaci alkoholu.

Svou roli zde sehraje i Delik, který ovládá holení na výbornou a před barák se na dvorku promenáduje ve vkusných papučích. A čím přispěl Otis? Svou sloku prezentuje nejen na latríně vystřižené jako z filmu „S tebou mě baví svět“, ale cizí mu není ani zahradní koupání v odstavené vaně plně dešťové vody.

Chválíme však nejen zpracování. Beat v tomto případě šlape jako hodinky ze švýcarské výroby a punchlines obou rapperů zaměřené na pochvalu svého postavení na scéně vykazuje jistotu v sebe sama.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná