Ex bubeník Prago Union Livě Bandu má novou kapelu a už větrá dědictví Rakima

Pokud nepatříte k těm, kteří se české hiphopové scény štítí a zacpávají si před ní uši ještě než se vůbec stačí rozeznít první tón, směle tipujeme, že jste si v posledních letech v rámci žánru všimli i nejčastěji koncertujícího tělesa na českém území Prago Union Livě Bandu, jehož nástrojová část se později přetransformovala v mezinárodně schůdnější název Champion Sound. A když mluvíme o partě okolo multiinstrumentalisty Radima, klidně se vsadíme, že si pamatujete i někdejšího bubeníka pragofky El Boogie Mana Bobskiho, je tak?

El Bahrajný, jenž na desce "Vážná hudba" Katovi vyprodukoval věc "Kdo z koho", opustil kapelu už v loňském roce, ovšem dlouho neaktivní nezůstal. Co čert nechtěl, založil nový hiphopový backing band Lion Pack, který chce začít vířit vody scény specializovanými videi zaměřenými vždy na nějakou osobnost scény či konkrétní etapu žánru. Premiérově došlo na renomovaného newyorského veterána Rakima Allaha, s tím, že "one mic session" pro ně natočil ostřílený Ovar Maryško.
 
A víte, jaká zpráva je možná z tábora Gypsyfromthefuture nejpozitivnější? Nemělo by to ttiž skončit jen u poct nebo coververzí: "LP čeká na výzvy jak od tuzemských, tak zahraničních emcees. Držte nám palce," vzkázal Bobskeeze, jenž už se svou nově utvořenou partou zářil například na půdě Chapeau Rouge na narozeninách akce Freestyle Mondays.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná