Ego si odbyl svojí producentskou premiéru. Komu věnoval beat?

Prokletím velké části MCs bývá, že když se pustí do producentského řemesla, vznikají rozporuplné výsledky. U nás k tomuto přechodu příliš často nedochází a pokud ano, nebývá úplně zle. Pro Slovensko může být v budoucnu takový Producer On the Mic třeba Boy Wonder, Bio si šel ale pro buben rovnou za tamním mikrofonovým veteránem.

V pecce s trochu béčkovým názvem "Moj život" se totiž představuje jako producent Ego, který až dosud a dlouho fungoval výhradně na pódiu. Příběh o jeho sólových ambicích netřeba ani přípomínat - děje se dosud. Poprvé tak máme možnost slyšet instrumentál dle vkusu jedné třetiny KF, v tomto směru dosud neaktivní. Kromě Bia se na beatu vyřádil i ADiss, kterého hledejte opět v refrénu.

Natáčení a postprodukci videoklipu pořídil tým z Creative Double Media. Banger nemá žádné zvláštní technické vady, kromě jména však nepředstavuje nic co byste již neslyšeli. Skvělé zpracované hajtky trochu zabíjí nevýrazná melodie, rozhodně však Egovu iniciativu v instrumentální tvorbě oceňujeme a jsme zvědaví, jestli se dočkáme dalších příspěvků. Jak celá věc působí na vás?

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná