RUKAHORE_SHOP_BANNER

Dvě zapadlá newyorské jména Lil Kim a Fabolous to ještě nevzdala!

Kdybychom se měli vsadit, zda (a případně kolik) už Lil´ Kim absolvovala plastickou operaci, asi bychom se nedrželi při zdi a šli do toho po hlavě, protože někdejší členka Junior M.A.F.I.A. vážně nevypadá jako někdo, kdo by se bál skalpelu.

Ale k věci. Bývalá múza Biggieho Smallse, která ve své době přerušila rapperův vztah s Faith Evans, patří do sorty interpretů, kteří žijí spíše z minulosti, o čemž svědčí skutečnost, že poslední sólová nahrávka "The Naked Truth" už je téměř třináct let stará.
 
Queen Bee, která nemůže přijít na jméno Nicki Minaj, jež ji prý ukradla styl, však ještě neháže flintu do žita a společně s o chlup mladším newyorským kolegou Fabolousem (ten už také pamatuje mnohem zářivější časy) se v těchto dnech uchází o pozornost novým a moderně znějícím singlem "Spicy". 
 
Z dobře vypadajícího videa ale dýchá rozpočet a tak je patrné, že Little Kimberly rozhodně neživoří. Že by se nám nadechovala k nějakému velkému comebacku? Jak ona, tak podobně zapadlejší ostřílené female emcees Foxy Brown nebo Eve, by do toho rozhodně měla ještě minimálně jednou jít!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná