Duck Down se naposledy rozloučil se Seanem Pricem na prknech kultovní SOB's

Na prknech slavné manhattenské hudební scény SOB's rozjel Duck Down v uplynulých dnech show, jež byla víc než jen dalším koncertem v řadě. Rock, Statik Selektah a další přišli vzdát poslední holt svému parťákovi Seanovi Priceovi, jenž zemřel ve spánku 8. srpna.

 
Právě SOB's se stalo v uplynulých dnech středem pozornosti fanoušků Duck Down. Kromě vystoupení MCs a DJs ze Seanova blízkého okruhu zazněly během večera staré, nové i některé dosud nevydané nahrávky z jeho diskografie. U mixážního pultu kralovali Statik Selektah a PF Cuffin, za mikrofonem pak samozřejmě nemohl chybět Rock, členové BCC nebo Combat Jack.
 
SOB's je zkratka pro Sounds of Brazil, přičemž instituce se těší pověsti jedné z nejlepších "hudebních restaurací" New Yorku. Svůj provoz zahájila v roce 1982 a v minulosti zde vystupovalo velké množství renomovaných umělců především z řad hip hopu jako OutKast, Kanye West, Cypress Hill, Nas a mnoho mnoho dalších.
 
Protože Manhattan není úplně za rohem, nemá smysl dodávat, že záznam, který můžete shlédnout níže, je především pro ty, kteří se nemohli vzpomínky zúčastnit. Na druhou stranu by na tomhle místě chtěl být na chvíli asi každý fanoušek pořádného boom bapu. Sledujte...
 
 
 
UPADTE: A jaký tribut sestrojily pro Seana Duck Down?
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná