Dr. Dre vypustil reklamu na Revival. Eminemovo deváté album má konečné datum vydání

O málokteré desce píšeme ještě před vydáním tak často, jako o LP Revival, které chystá Eminem. Ano. I na základě prvního singlu Walk On Water se ale nemůžu zbavit dojmu, že Revival bude Eminemovým posledním kouskem a neodpustil bych si, kdybych nesdílel s fanoušky jejich očekávání. To skončí 15. prosince.

 
Oznámení názvu Eminemova alba Revival proběhlo formou reklamního plakátu na falešný lék na neexistující nemoc. Servery spekulovaly o náplni desky, smyslu názvu Revival i datu vydání. Během listopadu se posluchači dočkali prvního singlu Walk On Water, v němž hostuje Beyoncé. Později ze stránek Shady Records zmizela část popisku singlu, v níž byla uvedena spojitost s deskou Revival. Některé další servery se pak pokusily věštit datum vydání.
 
Eminemovo deváté album Revival nakonec vyjde 15. prosince. Dr. Dre zveřejnil termín releasu prostřednictvím krátkého videa na Instagramu, jež je pojato ve stejném duchu jako oznámení názvu před několika týdny a tváří se jako reklama na lék proti nemoci Atrox Rithimus. Taková nemoc sice neexistuje, ale opakovaný výskyt tohohle názvu vede některá média k myšlence, jestli nesehraje Atrox Rithimus nějakou úlohu i ve stopáži Shadyho nové desky, jak se ostatně dělo už na desce Relapse. V dolní části obrazovky nás ještě popisek ubezpečuje, že "Revival je album." Video najdete tady.
 
Pokud byste chtěli vyzkoušet Eminemovy nejpopulárnější "dojáky" v živém provedení, doporučujeme záznam ze Saturday Night Live z 18. listopadu, kde Em za asistence Skylar Grey a dalších hudebníků předvedl tracky Walk On Water, Stan a Live the Way You Lie. Ti, kteří nemůžou vedle Shadyho ostrého jazyku vystát populární zpěvačky jako Beyoncé nebo Rihanna, tuhle podívanou díky kvalitám Skylar Grey snesou lépe.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, shadyrecords.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná