RUKAHORE_SHOP_BANNER

Don Garandino, hlas z indie rockové kapely No Distance Paradise a zasněžený noční Liberec...

Dobře známá a hlavně sehraná dvojice Paulie Garand a Kenny Rough zveřejnila videoklip k singlu "Srdce z ledu". Ve skladbě z aktuální desky "Dank" hostuje zpěvák Marcell z indie rockové kapely No Distance Paradise.

Písnička, kterou v těchto dnech začínají hrát velká rádia, je podobně jako většina skladeb z alba osobní zpovědí liberecké rapové hvězdy, která už je ve hře třináctou sezonu v řadě. „Vidím jen studenej byt, ledovej cit, leze z tebe podivnej klid, kdybych uměl bejt cynik, tak bych hodil emocema o zeď, netopil se v nich...“
 
Poetické záběry zasněženého nočního Liberce natočil Paulieho dvorní kameraman Zdeněk Sopůšek ze studia Forward Creatives, konečnou podobu mrazivému klipu dal ve střižně sám člen Ty Nikdy, který v celém kolektivu patří k největším puntičkářům. 
 
"Srdce z ledu" stejně jako řadu dalších nahrávek z desky představí Garand na chystané Dank Tour 2019, která začíná už v pátek 8.2.2019 v Olomouci. Během dalších týdnů se podještědští mistři chytlavosti představí v dalších deseti místech České republiky. 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná