Dj Opia v nejobsáhlejším rozhovoru za poslední dvě dekády

Nebudeme vám lhát, Dj Opia pořád paří mezi TOP 5 nejlepších producentů domácí branže a právě před vámi leží obsáhlý videorozhovor, ve kterém si na zakladatele Naší věci, jenž je nezpochybnitelným synonymem pro brněnský hip hop, velmi vydatně posvítil Dj Pufaz ze serveru cream.cz.

A co vše se bude v následujících desítkách minut servírovat? Druhé největší české město republiky, které kromě Komety a Zbrojovky reprezentují také Maniak, Tafrob, Michajlov, Daniel či Pasr, bylo kvůli našemu srdečnímu žánru proklepnuto opravdu pečlivě...
 
"Brněnský matador poví vše o svým začátcích. Tento veterán, kterého vychovalo graffiti a který se potom díky narůstajícím problémům se zákonem spíše upnul k muzice. Může za to i dnes už neexistující rádio Brno a gramofon Schneider, který měli doma a klasiky jako film Beat Street či český Pop Life. Dojde i na příhodu o neposlušném koláčku či o "bongovačkách" v lese. Ale to zdaleka není vše. V druhém dílu rozhovoru jsme probrali věci okolo kapely Naše Věc, která patří do základních stavebních kamenů českého rapu. Zároveň dojde i na téma produkce a první krůčky v programech jako FastTracker. Ve třetí epizodě jsme probrali vše okolo jeho DJingu a jak se učil první triky. Taky jsem probrali, jak to bylo na začátku s klubama a akcema v Brně.  V poslední čtvrté části dojde na jeho úpřímnou zpověď o tom, jak život není vždy jen hezká fotka na Instagramu. Také dojde na jeho poslední desku "Jízdní neřád"," nastínil obsah bývalý člen Špatnýho Wliwu či Nezvaných hostů, jenž provozuje label Humble Grooves.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná