DJ Opia má venku dokument mapující vznik jeho koncepčního alba. Co navíc prozradil?

Brno je město, které má své kouzlo, tajemství, ale i všední shon, který nalezneš i jinde v republice. I tak ke svému dílu přistupoval Opia, který udělal album, které sice situuje do známých lokalit moravské metropole, přesto může zasáhnout posluchače i dvě stovky kilometrů daleko. Aby si nahlédl mnohem lépe pod pokličku tohoto díla, vyhazuje člen bývalé formace Naše Věc dokument mapující jeho vznik.

V téměř čtyřiceti minutách obrázkového záznamu můžeš shlédnout vznik celého alba, pikantnosti při jeho vzniku a také komentáře zúčastněných rapperů, kteří se na desce objevili. Jak již úvodní minuty naznačují, nejednalo se o pytel šitý horkou jehlou, ale stále to pořádnou porci času.

„Když jsem začal pracovat na projektu Jízdní neřád, říkal jsem si, že by bylo fajn to doprovodit krom klipů i nějakým making of videjkem, Nosil jsem kamerku všude sebou a točil, co se dalo. To jsem ještě nevěděl, jakej jsem si na sebe upletl bič. (smích) Je z toho nakonec 40 minutovej kus, kterej snad leccos napoví o výrobě tohoto projektu. Nejedná se o žádnou vysokou filmařinu, o to je to ale snad víc autentický,“ komentuje DJ Opia svůj projekt, který by rozhodně neměl uniknout tvé pozornosti.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná