Delik uzavřel svou "Slobodu" v Los Angeles a s Djem Wichem

1/3 Mojí Reči videoklipy ze své platinové sólovky nepodcenila. Po Vojtěchu Kotkovi a jeho ztvárnění silného singlu "Hudba" se téma "Slobody" uzavřelo na startu letošního roku v Los Angeles.

A výsledek? Vizuál spojil remix tracku "Hlas ludu" se skladbou "Slzy šťastia" a pakliže dění kolem čerstvého ženáče Michadelika nesledujete jednou ročne, víte, že produkčně vše zaštítil Dj Wich, jemuž letos vyjde společná deska s La4 Boyem.
 
To, co právě teď před vámi leží, se pod režijním dohledem Jana Bezoušky nasbíralo v různých exteriérech města andělů, ale prim hraje univerzitní filmové studio George Lucase a Stevena Spielberga. Puntičkáři pak možná ocení informaci, že se pracovalo s více než dvacetičlenným štábem a technikou, s níž se obyčejně vyrábí celovečerní filmy.
 
Pakliže jde o dohlednou budoucnost, zatímco Supa promakává zářijové sólo, Delika můžete zastihnout v Egově piešťanském studiu, kde se aktuálně rodí projekt s trojicí Dalyb, Konex a NobodyListen. Kromě Yakshy jsou u toho také Gleb a Samey.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná