DeFuckTo se spoléhají na herecký um Lukáše Hejlíka a Táni Pauhoufové

Nejčerstvějším přírůstkem do "videorodiny" DeFuckTa se stala ve Zlíně a Bratislavě natočená věc "Pri mne stoj", jež spadá do stejného tématického ranku jako "Motajú nám hlavy" od eMeR, kterou ale v mém subjektivním žebříčku stavím o hodně výše.

Delik se Supou si tenkrát refrén ošéfovali sami, Headdy s Latem si k sobě přizvali jejich krajanku - trojnásobnou slovenskou slavici se čtyřmi Anděly v kapse Mishu, od níž se v květnu připravte na "bestofku". Kromě ní zanechal ve videu otisk Lowa a hlavně Táňa Pauhoufová (např. "Román pro muže") a Lukáš Hejlík ("Terapie"), jenž svého času k Vadimově nelibosti lámal srdce Yarah Bravo. 
 
„Pokaždé se snažíme dělat věci jinak a originálně. Chtěli jsme natočit styl klipu, jaký ještě nemáme a který se v našem žánru na domácí scéně ani neobjevuje. Proto jsme si pozvali herce, aby tam byla navíc i ta příběhová linka. Spolupráce probíhala po všech stránkách výborně, jsou to profíci.“ dodali DFT, kterým v pátek startuje koncertní šňůra o čtyřiadvaceti zastávkách.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná