De La Soul to mají rozehráno na více frontách. Bude to jejich rok?

Teasery a trailery jdou obvykle mimo nás a raději si stejně jako Okayplayer počkáme na "hotovky", nicméně znáto to, i minuta s Posdnuosem nakonec může být přínosnější než většina výkřiků "tam venku".

Je to tak, na cestě je nové album De La Soul a ukázku songu "Life Is Great", jehož produkoval Dave West, můžete brát jako jeden z prvních střípků do mozaiky. To, jestli se nakonec deska bude jmenovat "You´re Welcome", si nejsem jistý, ale v hojné míře by u toho měly být beaty od Prince Paula.
 
Mlhavě se mi vybavují i nějaké informace o chystaném uzavření série "Art Official Intelligence part 3", ale to klidně může být jeden a tentýž projekt. Tutovkou se ovšem zdá být dubnový příchod First Serve (Plug 1 + 2), což je "vedlejšák" dvou třetin De La bez Macea, tedy Pos a Trugoy.
 
Níže uvedený příspěvek "Must B The Music" ukazuje, že se old school hip hop potká s discem, funkem a dalšími svižnějšími žánry. Na to, že tu jsou s námi pánové od roku 1987, nejde o žádné usedlé páprdy, kteří by se melancholicky ohlíželi přes rameno stylem "jó, za našich časů to bylo jinak".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná