RUKAHORE_SHOP_BANNER

Další zajímavá slovenská deska? Singl zní slibně

Na Slovensku vychází hromada hh desek a po pravdě řečeno ne o všech se mluví tak, jak by si zasloužily. Tak například o ex členovi kapely Sekta se jménem Raklo, jsem tady v Čechách moc neslyšel a to víc mě jeho singl příjemně překvapil.

Jeho nový klip “Obyčajní Ludia“ se věnuje naprosto všedním, obyčejným a běžným problémů, což je v dnešní době, kdy se rappeři schovávají za alter ega, komiksy a fantasy výmysly, věc neobyčejná. Navíc hlavnímu aktérovi už dávno není 18 a tím pádem má už něco odžito, tak na jeho životní postřehy koukáte trochu jinak než na životní moudra mladého poberty, co žije z kapesného od rodičů.

Video “Obyčajní Ludia“ se nahrávalo v Praze, kterou zrovna shodou okolností paralyzovala protivládní demonstrace. Natáčelo se pod taktovkou Double J a nutno podotknout, že pod produkcí, mixem a masterem je podepsán piešťanský beatmaker Kino, který se také velkou mírou zasloužil o to, abyste jejich společnou věc určitě kontrolovali. Tento singl by měl být předzvěstí zatím bezejmenné desky, která by se měla objevit ještě letos na podzim. Bude vycházet pod hlavičkou Oktogen Music a komplet se nahrává v Rooftop Studiu Ondry Žatkuliaka.

Tak pokud máš rád reality rap, který si na nic nehraje, zapamatuj si tyhle dvě jména: Raklo a Kino. Příště snad recenze.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná