Creame & El Murdo v hlavních rolích beatmaking seriálu č. 2

Není to dlouho, co se z Veselí nad Moravou začala do světa šířit exhibice "Beatmaking Session Vol. 2", za níž stojí pánové Creame & ElMurdo, kteří se domnívají, že se jim oproti prvnímu dílu podařilo zvednout úroveň. 
 
Vyloženě proti nehlasuji, protože sám patřím k bojovníkům za chytlavost, nicméně "hiphoperovo srdce pláče", protože je mu v posledním období neustále předhazován evropský dance-floor ze druhé poloviny devadesátých let, který je navíc mnohými nešťastně brán jako závan něčeho nového a svěžího. 
 
Ještě pár let zpět by přitom byli všichni ti "novodobí Gigi D´Agostinové" veřejně ukamenováni a odsouzeni k doživotnímu žánrovému vyhnanství. Korunku tomu všemu nasadili Buro s Kaidžasem v singlu "Celé dobré", po jehož poslechu si říkáte, že se Mr. Klokočino zřejmě podruhé zbláznil. 
 
Abychom ale moc neodbočili - příště bych si rád u kluků objednal něco o trochu víc osobitějšího. A přibalit bych k tomu chtěl i více veselé taneční choreograie - Creame by se měl urychleně přihlásit do další řady "StarDance".
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná