Co se skrývá pod Wichovou adaptací dívčí války?

Z pozice prostého posluchače budu upřímný, tuhle věc mám rád. Wichův remix původní skladby "Burn" od KHSHMR & DallasK patří k těm, který si ráno pustíte, když v šest ráno čapnete tenisky a vyběhnete do práce, do školy nebo úplně ideálně - když si jdete zaběhat. Vlna energie, která se občas valí z Máňových trapových opusů, je rovnocenným ekvivalentem jeho "staré školy".

 
Videoklip, jenž k této jinak instrumentální skladbě vznikl ve spolupráci s Rashidem Fidratovichem Garipovem, přistoupil k načrtnutému námětu úplně jinak, byť je i na jeho počátku běžící osoba. Děj vám prozrazovat nebudu. Je tu typický nástřel problému, vzpoura, gradace a triumfální závěr, jak to znáte z filmu. Byť se po mne ale bude redakce opět vozit za mojí nekritičnost - Garipov je prostě génius. 
 
Už sám fakt, že si ne zrovna jednoduché jméno Fidratoviche Garipova pamatuji celé už od prvního vizuálu, který jsem měl možnost od tohoto tvůrce vidět, o něčem svědčí. Při nejmenším výtvarný styl nebo synchronizace děje s aranžováním dodávají klipu punc důstojné komiksové originality. Pokud slyšíte Wichův remix k pecce "Burn" poprvé, máte možnost si jej stáhnout v popisu videa.
 
 
Zdroj: facebook.com; Zdroj obrázku: youtube.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná