Co jste nevěděli o Zverinovi vám odtajní sedmý díl JSHH

Hip hop na Slovensku žije nejen v klubech ale i za kamerou. V pořadu Ja Som Hip Hop našich slovenských sousedů se stihla dosud vystřídat již šestice hostů, mezi nimiž jste mohli vidět například Vece, Strapa, Separa a další známé slovenské hh mistry z řad MCs i DJs, kteří ve svém řemesle něco znamenají.

Sedmý díl slovenského pořadu JSHH v produkci Toxproduction.sk obsadil Zverina, který před nedávnem přišel s povedeným sólovým albem Umelecké delo. Režie se ujal Nazarij Kľujev, za kameru se postavili Maxim Kľujev & Igor Paliatka a scratch obstaral posluchačům dobře známý Dj Spinhandz.

A protože sedmička má pověst šťastného čísla, je možné, že se štěstí v tomto případě usměje i na vás. Co k tomu potřebujete? Pouze odkaz na epizodu s hostujícím Zverkim a vlastní Facebook účet, jehož prostřednictvím můžete pořad sdílet a přidat tag: @jasomhiphop. Tím budete totiž zařazeni do soutěže o tričko Ja Som Hip Hop dle vlastního výběru a originální kousek Zverinova alba Umelecké delo. Vítěz soutěže bude kontaktován týden po začátku soutěže.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná