RUKAHORE_SHOP_BANNER

Čí sólová alba budou následovat po společné desce Troublegangu?

První LP Troublegangu a nový projekt s pracovním názvem "Neony". Takové je současné vytížení autora loňského alba "Homecoming", který se po kanadské anábázi usadil zpět na českém poli pevněji než kdy předtím. Ačkoli v pořadí releasů má přednost album TG, IronKap se rozhodl jít s kůží na trh již nyní a posílá první videoklip.

 
Zveřejnění nového videa předcházela dnes už ne tak vyjímečná "hra na lajky", kdy si někdejší člen Neplatné identity a tvůrce alb "Nemesis" či "911" s Kineticem 9 řekl o 400 palců. „Zajímá mě, jaký je o to zájem," napsal IronKap na sociálních sítích. Interpret v krátkém čase tento počet skutečně obdržel. Ať se tedy díváte na lajkovací bitvy jakkoli, oceňte při nejmenším, že se na nový vizuál "Phoenix" můžete podívat s předstihem.
 
Hudební složka, kterou produkoval King Paul, se drží naléhavého tónu. Tvorba nového street videa připadla Holubvideos. Co se chystaného projektu "Neony" týče, nosič, který se momentálně připravuje v pražském Rooftop studiu by měl být opět především Kapovou sólovou exhibicí se zastoupením hostů jak z Česka tak ze zahraničí. Autor však nebude prvním sólistou, který po společné desce TG nastoupí. Ještě před ním by měli se svými projekty přijít Wohnout a Marpo.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná