RUKAHORE_SHOP_BANNER

"Choďte šeci do p*če" si s Djem Wichem zakřičeli i Kazma, FattyPillow či Lukáš Pavlásek

Co si budeme povídat, k desce "Veni, Vidi, Wich" mám docela dost výhrad a pokud by se z ní měla stát klasika, to už by dříve nevyšlo slunce, nebo by Jaromír Jágr předstihl v kanadském bodování i Wayna Gretzkyho.

Poslední "pohyblivé obrázky" byly natočeny na věc "Choďte šeci do p*če", do které Dji Wichovi dodal slova tandem Strapo a Hrdlorez Boris, což je mimochodem navlas stejná sestava, jež se potkala na albu "Versus" v songu "Návod".
 
Naléhává skladba patří do kategorie těch, jimž se můžete po prvním poslechu podivovat a při nichž si můžete hlavu ukroutit, ovšem po pár dalších repeticích pak hrozí, že si ji lze klidně i oblíbit. Přesně tak to bylo také s chytlavou hymnou "Gádže nemiňajú lóve".
 
A kdo vše kromě autorů si zahrál se mihl ve vizuálu? Například Zverina, Refew, Kazma, Separ, Lukáš Pavlásek, Škrupo, Čistychov, Renne Dang, MC Gey, Paulie Garand, Bekim, Jakub Děkan, FattyPillow, Benny Cristo, Dame, Tina, Iva Pazderková, Dj Metys, Decko, LKama, Danosť nebo Jaro Vacek. "Obrovský díky všem, co podpořili nebo se nějak podíleli na videoklipu," uzavřel autor počinů "Time Is Now" či "The Golden Touch".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná