Chaozz odhalil klip k věci staré jako "Nas is Like" či "Still Dre"

Rapmasters měli ke statusu nejzásadnější hiphopové kapely devadesátých let stejně daleko asi jako tenista Lukáš Rosol na pozici světové jedničky, ovšem se vším respektem k Penerům strýčka Homeboye, Coltche či WWW jí nebyl ani žádný zástupce rodící se nezávislé scény s kultovními demy, nýbrž Chaozz, který úřadoval v letech 1996 - 20002, během nichž stihl čtyři studiové desky a jednu bestofku.

Po třináctiletém tichu od posledního vyprodaného výběrového nosiče "Inventura" dorazilo na YouTube oficiální video k šestnáct let staré skladbě "Jenom tak chodim" (je stará třeba jako "Still Dre" od Dreho se Snoopem nebo "Nas Is Like" od Nase), jež pochází z desky "P.E.S.".
 
"Klip je sestřihaný z autentických záběrů natáčení alba P.E.S. (1998) z S-VHS kamery archivu kapely Chaozz," je ozřejmeno v komentáři pod vizuálem, který dal fanouškům opět kapku naděje, že by parta kolem lídra Adama Svatoše nemusela dopadnout jako A Tribe Called Quest či The Fugees a ještě by zní mohlo přeci jen něco vypadnout...
 
Reunion ostatně nesmetávají ze stolu ani samotní členové party, která monstrózně nabírala příznivce od svého hitu "Televize": "Rozhodně nejsem proti znovuoživení, právě naopak, Jen to nesmí bejt křečovitý tlačení na pilu. S ostatními členy se vídáme a jsme v kontaktu.  S někým častěji, s někým méně, ale vztahy máme dobré," řekl před šesti sedmi měsíci v rozhovoru pro bbarak.cz Ba2s.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná