Brooklyn proti všem, křičí videoklipu ke své desce Frank B. A Rock se připojuje

Frank B. To jméno může znít posluchači povědomě, přesto jen málokdo hned ví, kam si ho zařadit. Brooklynský rodák se může pochlubit spoluprací s Missy Elliott, stejně tak má ale rád tvrdší rap, na jaký je ze své domoviny zvyklý. V současné době maká na svém LP Let Me B Frank, jež by mělo ulicemi Brooklynu zaznít z kraje příštího roku.

 
Frank B může být znám zámořským fanouškům ze soutěžní reality show The Road to Stardom, jíž se v roce 2005 zúčastnil ve svých tehdy jednadvaceti letech, kdy pracoval jako dělník. Hlavní tváří poroty byla Missy Elliott, s níž Frank později uzavřel smlouvu pod jejím labelem Goldmind Records. Ač provázen Melissou Elliott, cení brooklynský rodák především striktní rap a hrdě odkazuje na jména, proslulá v jeho rodišti.
 
Dvanáct let od pořadu The Road to Stardom už si Frank B šéfuje vlastní vydavatelství Nobel House, pod nímž chystá své sólové album Let Me Be Frank. To by mělo obsahově vycházet z brooklynských tradic a včetně Franka by se měli na desce objevit Nyck Caution z Pro Era či Sticky Fingaz z Onyx.
 
Že by Frankovo chystané LP mohlo stát na nejlepších receptech z BK, naznačuje videoklip s výbušným názvem Brooklyn vs. All, v němž kraluje po boku autora Rock. Vybrat si pro první videoklip někoho, kdo je spjat s jmény Heltah Skeltah či BCC, chce odvahu. Ač je první singl hudebně lahodný a Frank se za svojí úvodní sloku nemusí vůbec stydět, The Rockness ho v tracku Brooklyn vs. All bez většího problému převálcoval. Uvidíme, jak se Frank popasuje se zbytkem desky.
 
Album Frank B - Let Me Be Frank se očekává v prvním čtvrtletí příštího roku.
 
 
Zdroje: youtube.com, frank b instagram

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná