RUKAHORE_SHOP_BANNER

Bratislava má minimálně 5 rapperů, kteří se nebojí nikoho. Zdravíme H16 a DMS

Závěr roku s šestnáctkou na konci je na našich dvou scénách nabitý skoro stejně jako vinylová sbírka Dje Shadowa. Dj Wich to má za pár, Pio Squad to samé a Pil C, Rytmus a H16 už jsou venku.

Právě teď se zastavíme u posledního (video) singlu Jednašestky "Nebojim sa nikoho", ve kterém je možno v Grimasově podkladu zaslechnut hned pět různých hlasů.
 
Jak je to možné, když má skupina jen tři lyriky a na zadním obalu novinky není avizován žádný host? Že by snad začali Grimo a Abe rapovat? Nebo snad vyrazili do studia pozvednout mikrofony Mario Biháry s Romanem Zámožným?
 
Pravda je taková, že "skrytí" spolupracovníci na nahrávce jsou. Jednak Pil C a jednak Separ s Damem, jejichž DMS má při vší úctě k Lúze a Gramo Rokkaz společně s autory disků "Kvalitný materiál", Čísla nepustia", "RHB" a "Sila" v domovském městě největší fanouškovskou základnu.
 
Klip má do scénáře roku daleko stejně jako Slovan Bratislava k triumfu v Lize mistrů, ale atmosférou není až tak vzálen klasické šermovačce "Protect Ya Neck" od Wu-Tang Clanu, ne?

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná