Beyoncé letos ovládla předávání cen MTV za klipy

MTV už není, co bývalo. Hudební pořady nahradily reality show. Předávání cen za nejlepší videoklipy MTV VMA však zůstalo. Osmkrát nominovaná na něj letos mířila Beyoncé i australská Iggy Azalea. Se sedmi nominacemi byl v těsném závěsu Eminem.

Iggy odešla nakonec s prázdnou a Eminem s cenou za nejlepší úpravu za klip k songu "Rap God". Nejlepší hip-hopový klip měl pro letošní rok Drake k hitu "Hold On We're Going Home". Klipem roku se pak stalo vizuální zpracování "Wrecking Ball" od Miley Cyrus.

Beyoncé opět ukázala, proč si říká Queen B. a odnesla si domů čtyři ceny. "Drunk In Love" jí a Jay-Zmu vyneslo cenu za nejlepší kolaboraci. Píseň "Pretty Hurts" pak byla oceněna nelepší kinematografií a sociálním podtextem. Nakonec jí manžel spolu s dcerou v náručí předal asi nejprestižnější cenu MTV - Avantgarní cena Michaela Jacksona. Tomu předcházelo ještě epické vystoupení, v němž zpěvačka nabídla naprostou většinu svého posledního alba Beyoncé. Zkouknout ho můžeš níže a všechny vítěže a nominované najdeš ZDE.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná