Během pár dnů stihnul Ice Cube vydat dvě novinky. Co se chystá?

Daddy's home. Legendární ledová kostka. Odskočil si k pár filmům, vydělal slušný dukát a je zpět a rozdává háky tvrdší než Frasier. West Coast jásá a my s ním. Ice Cube je zpět a stíhá jedno video a jedno audio. A obě na jedničku?

Někteří tvrdili, že už na to nemá, že jeho rapy jsou slabé. On se vrátil s plnou vervou aby dokázal opak. Ne, nejede si jen egotripní rap. Pořád reprezentuje ulici, pořád má svůj názor na fizly. A ten je třeba cenit. 

Zkátka a dobře, Ice válí svou striktní klasiku, kde nechybí egotrip ale i chytré a vtipné punchlines, které jej proslavili. Video k Good Cop Bad Cop jednoznačně ukazuje, že Cube má holywoodské kontakty dobře pošéfované a klip je spíše krátkým filmem. Only One Me je klasická osobní hymna, kde jasně ukazuje, že jeho hra se slovy rozhodně nezrezivěla a nepatří do starého železa.

Dokonce se nebojí říct, že ukázal Tupacovi jak být gangstrem, nebo naučil Biggieho kontrolovat svůj hněv. Obě bomby vycházejí na 25. výročním vydání Death Certificate a nenechají na tobě suchou nitku. Cube to v obou případech sprchuje ledovou flow, která však hoří jasným světlem naděje na lepší zítřky West Coast rapu.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná