Beef pokračuje. Bezdomovec vs. Psožrúti? Torula odpovídá na odpověď

Bojová nálada mezi slovenskými rappery nepřestala. Po masově podporovaném dissu Konfident zůstalo (prozatím) ticho na Molochově straně. Trio Otis, P.A.T. a Mega M se ale pár slovy opřelo i do Toruly, který se teď cítí dotčeně.

Skladba Bum Péler adresovaná „áčkovým rapperům“ od Molocha a Toruly na produkci Vladimíra Fendense vyvolala odezvu výše zmiňovaného tria. Odpověď patřila hlavně Molochovi, který kolem sebe různými způsoby kopal už dlouho. Torula schytal označení „bezdomovec“, což se mu určitě nelíbí, hlavně když se podle svých slov autorů tracku Konfident „vôbec nechytal“.

Další kousek hovězího přistál na talíři slovenské scény v podobě tracku Je ma počut? (Psožrút), pod kterou se Torulovi opět podepsal Fendens. Tony Pach se v tracku vyjadřuje k tomu, že to bylo mezi nimi a Molochem, ale klidně zve své protivníky v beefu do Trnavy. Mega M byl prý pro něj neznámý pojem, P.A.T. ocenil za věc Naker, nejvíc slov tak padlo na adresu bojovníka za Jednašestku. Obejít samozřejmě ale nešlo i Rytmusovu podporu prvních dvou jmen.

Track Je ma počut je věrný klasické produkci z Torulovy dílny. Zvukově tedy tolik nevychází vstříc modernějším uším a jeho dosah zřejmě nebude takový jako v případě Konfidenta. O faktech v jednotlivých textech ví ale jenom svědomí všech zúčastněných rapperů, proto si fans podle obsahu vyberou sami své favority. Uvidíme, jak bude beef pokračovat a případně vás budeme průběžně informovat. Podle Molochova statusu totiž jeho odpověď přijde brzy.

AG - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná