Avrex poodhalil Guruovo tajemství v nevydaném singlu

Koho byste nazvali v našem žánru ikonou posmrtné tvorby? Osobně bych sem asi zařadil Tupaca, u něhož počet posmrtně vydaných alb vzbuzuje dodnes zasloužený údiv. Jiní pak přicházejí obvykle znenadání nebo když jejich kámoš vytáhne ze šuplíku nějakou nevydanou nahrávku. Bostonský Avrex se takto rozhodl nakrátko vzkřísit člena legendárního komba Gang Starr vydáním dosud nezveřejněné nahrávky "Propaganda".

 
V novém videoklipu se tak objevil kromě Avrexe také Guru a chybět nemohl ani jejich dlouholetý parťák Big Shug. Oprášené dílo produkoval taktéž spřízněnec Guruova odkazu DJ Lord Ron. Ve videu se mihnou mimo jiné také Ice-T nebo Sadat X z Brand Nubian. Zkrátka společnost, kterou už dneska pohromadě jen tak neuvidíte.
 
Šimravý sampl a celkově špinavý zvuk vás vrátí na chvíli do časů, kdy byl boom bap opravdovým pojmem. Píseň "Propaganda" také poodhaluje něco málo z Guruova soukromí včetně jeho smutného příběhu s producentem Solarem. "Save it for the birds. I'll make your solar eclipse," říká Avrex ve vydané nahrávce.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná