"Jsou tu všude", tvrdí o andělích v novém singlu ATMO music

Pochybovat o tom, zdali se v severních Čechách rodí něco zajímavého, není v současné době na místě. Projekt ATMO music z Liberce, spojující nejen producenta, ale také kvalitního muzikanta ODDho a rapera Beefa, přichází s druhým singlem ze vznikající desky, jejíž vydání se datuje na začátek příštího roku. První vlaštovka „FÁMA“ přilétla v létě a v současnosti se může pyšnit příjemným počtem shlédnutí, něco přes 100 000.

Klip k songu vznikal v centru Prahy, což se také částečně projevilo na celkové atmosféře. Na featu najdeš, což je teď u hiphopových seskupení z Liberce jevem čím dám častějším, Jakuba Děkana, který by byl možná mimo jiné vhodným adeptem na hlavní cenu v kategorii: „Nejvtipnější české video na instagramu“

Od něj se také dozvíš, že andělé:  „Nejsou vidět, i když by sis to přál“. Nemusíš se bát, dle mého názoru na pár andílků, vzhledem k blížícím se svátkům, určitě narazíš.

Vizí zhruba dvouleté formace je přinést do hry nový styl a nové vnímání hudby. Do jaké míry se kluci drží své představy můžete posoudit sami.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná