RUKAHORE_SHOP_BANNER

Apollo Brown a Skyzoo vás nechají poslechnout desku a zavedou vás i do zákulisí

Není to tak dávno, co jsme informovali o spolupráci detroitského producenta Apolla Browna s brooklynským Skyzooem prostřednictvím lahodného singlu One In The Same s Patty Crash. Jelikož má u nás Apollo Brown, coby ověřený producent trueschoolových desek s lidmi jako Ras Kass, Ghostface Killah, Guilty Simpson nebo O.C., nečekaně slušný fanklub i v roce 2016, očekáváme, že jejich desku "The Easy Truth" jste již stihli minimálně zaregistrovat.

 
Album The Easy Truth vyšlo 30. září, přičemž vedle výborného vokálu Patty Crash bodoval na desce také Joell Ortiz, Stalley či Conway. Autoři se o kompletní stopu v duchu svých zvyků podělili na Bancampu. Pro ty, kteří release, nakousávající řadu osobních i společenských témat, minuli, přikládáme album v přehrávači níže. 
 
Dá se říct, že Apollo (oproti svému repetetivním postupům v každé skladbě na jinak natřísklé producentské desce Grandeur) zaznamenává určitý posun, zejména co se samplovacích fíglů týče. Dosavadní technika, spočívající v klasickém rytmu a jen nepatrně přeskládaných paternech původního samplu, už začínaly být ohrané. Přidušený sampl na první době, který jsem kdysi kritizoval pro jeho opakovatelnost, se konečně nevyskytuje tak často, přičemž v písní The Vibes se dokonce dostanou ke slovu Apollovi newschoolové choutky. I tady však zůstává produkce adekvátně špinavá.
 
 
Co už ale k běžným zvykům u "desek s Apolllem" nepatří, je pozvání do studia a možnost zjistit něco o přípravách samotné nahrávky. Tak se stalo jen několik týdnů po vydání prostřednictvím desetiminutového dokumentu, kde mají fans možnost nahlédnout do Apollova studia, jež (nebýt producentova portfolia, zdobícího okolní stěny) připomíná spíš krysí díru. 
 
Stejně tak si oba autoři vzájemně vyznali tvůrčí lásku v několika krátkých rozhovorech. „Skyzoo je jeden z mejch top 5 nejlepších rapperů," podotkl ke spolupráci Apollo. „Co Apollo dělá, reprezentuje místo, odkud pochází. Reprezentuje Detroit. A to o to samý se snažím i já, když píšu do jeho instrumentálů. Snažím se, aby to vypovídalo o New Yorku, potažmo o Brooklynu," vysvětlil v krátkém rozhovoru ve druhé polovině videa Skyzoo.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná