AnDess si upravil jméno, je na značce jako ADiss a produkuje mu Hoodini. Emoce ale zůstaly!

Když jsme o Andesovi psali před nějakými pěti šesti lety, vyzdvihovali jsme singl "Bude lepšie", v jehož souvislosti jsme se rozplývali zejména nad druhou části, která dodnes dokáže rozpohybovat krk tak, že div nevypadnete z auta.

O něco málo později pak byla řeč o další skladbě "Srdce z ľadu", jíž jsme hodnotili tak, že "když se do rapu promítne život a emoce, je to nejvíc." Od té doby už jsme však příliš příležitostí komentovat novou hudbu od někdejšího člena Niečo Iné neměli, což je škoda.
 
Radostnou zprávou proto je, že 10. 10. se na značce Overground Art narodí nové album "Young 10", kterou momentálně propaguje video singl "ZuzMik", jehož nakažlivou instrumentální složku si vzal na start ADissův dvorní beatmaker Hoodini.
 
A výkon? AnDess, jenž si oproti minulosti lehce upravil jméno, svůj přednes znovu docela procítil a možná i proto jsme svědky songu, který se zastavil na čase 6:13, což je kvůli všem těm rádiovým limitům a učebnicovým výkladům o maximálních stopážích tři a půl minuty spíše výjimečná věc.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná