AMO jsou o klip bohatší, pomáhá jim mladičká Celeste Buckingham

Ačkoliv mě skladba "Swing" od AMO bere asi jako kdyby Vilmu Cibulkovou, Danu Markovou a Terezu Voříškovou vystřídala v památné scéně filmu "Zemský ráj to napohled" trojice Bohdalová, Jirásková & Fialová, na scéně působí společně s Prago Union napojení Opaka a Moeho na kapelu asi nejpřirozeněji.
 
Kapela, jež se po několikaleté pauze opět objeví se svými bicími a basy i na hradeckém Hip Hop Kempu, v úvodu týdne zveřejnila video ke zmíněnému singlu s hostující Celeste Buckingham, kterou už můžete znát ze spolupráce s Majkem Spiritem a u níž musíme ocenit, že si nenechala napsat svou část textu.
 
"Videoklip k tejto skladbe sme pôvodne neplánovali, ale po takom príjemnom tlaku z okolia sme sa rozhodli, že ho natočíme. Veríme, že fanúšikom sa klip bude páčiť minimálne tak, ako samotná skladba. Túto vec hrávame aj na našich koncertoch, takže touto cestou pozývame všetkých pozrieť si našu show na niektorom z letných festivalov," uvedl Moe a Opak ho doplnil: "Dej klipu je podobný, ako samotná spolupráca so Celeste, komunikujeme “na diaľku”, ale viac asi ani hovoriť netreba, treba si pozrieť klip", zakončil majitel petržalského studia Zion 5.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná