9th Wonder prozradil, jak se měl původně jmenovat jeho track s Lamarem na LP DAMN

Neúnavně produkující 9th Wonder má patent na to, jak propojovat hip hop. Jak s okolní společností, tak v rámci žánru. Produkuje pro undergroundové i mainstreamově známé tváře a má na svém kontě i seminář o hiphopovém žánru na univerzitě v Severní Karolíně. Rozhovory, jako je ten, který s ním připravila redakce magazínu Rap Radar, se tedy vyplatí, vzhledem v jeho kreditu uvnitř žánru, sledovat.

 
9th Wonder se ve více než hodinovém rozhovoru s Young Guruem pro Rap Radar rozhovořil o hned několika zajímavých tématech. Komentoval nominaci na ocenění Grammy jeho oblíbené Rapsody, Jiggovu diskografii a další témata. Klíčovým momentem rozhovoru je jeho vyprávění o okolnostech, za jakých vznikla příběhová skladba Duckworth, jíž umístil Kendrick Lamar na konec tracklistu svého letošního alba DAMN.
 
 
Legendární producent ze Severní Karolíny se rozpovídal o tom, co předcházelo vzniku skladby. „Ten den v Los Angeles bylo šílenství. V jednu odpoledne jsem se potkal se Snoopem. V šest hodin ten samej den jsem šel za Dr. Dre do jeho studia. Kolem jedenáctý večer jsme potkali Kendricka a říkal jsem si: tak tohle je West Coast. Pustil jsem mu asi dvacet beatů a dal jsem mu je. V červnu 2016 jsem od něj dostal textovku s krátkým popisem, o čem by měla ta věc bejt," vypráví Wonder.
 
Kuriózní je také název skladby Duckworth. Ta se měla původně jmenovat Life Is Like a Box of Chicken, přičemž tahle replika nakonec neprošla, byť figuruje v textu skladby.
 
Celý rozhovor můžete sledovat v přehrávači pod článkem.
 
 
Zdroje: rapradar.com, 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná