2 členové Kontrafaktu se potkali v 1 klipu s Adyosem a Barracudou

Rytmus se vždycky díval ven, aby měl přehled o tom, co zrovna jede a co a jak to dělají největší zvířata hry jako Kanye West či Jay-z. Po žánrově pestrém albu "Watch The Throne", které se nebálo klubové ani stadionové muziky, měl jasno a zrodil se "Fenomén".

Posledním video singlem zmíněné desky jsou "Deti stratenej generácie", který členovi Kontrafaktu vizuálně zrealizovali Dj Lowa a jeho rozjetý tým Optical Pro a možná i proto se dostali možnost herecky představit zástupci ostravského Azurit Kingdom Adyos a S. Barracuda, jehož "Pouliční ekonomická 2 - Nechvalně proslulý" není daleko.
 
Nechybí ani Ego, jenž slibuje své sólo zhruba stejnou dobou jako Dr. Dre a dvě špinavá jména z piešťanské značky Tvoj Tatko Records, která se zúčastnila všech deseti předcházejících ročníků Hip Hop Kempu, v klipu nakonec zmoknou jako Reflection Eternal v pecce "The Blast".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Swc Hans
  • Swc Hans
  • 12.39 dne 24.05.2012

Je to nula, co si nedokaze priznat pravdu. Nedokaze skousnout kritiku a proto nechava na youtube jen pozitivni komentare. Wack mc, cikanskej king of pop. Salalaj :D

SasA
  • SasA
  • 10.28 dne 23.05.2012

Docela dobrej track i klip. Ego je teď Honza Žampa (Eddie Stoilow) hadr :)

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná