18 minut freestyle rapu a beat makingu vás vrátí v čase

Freestyle je čirou esencií rapu. Je jedno, jak jste velký, známý nebo uznávaný, pokud nejste schopni kopat pořádné bars z hlavy, je váš skill značně limitován. Dvojice emcee a producent si vlezla do "skříně" v Unbeatable Records studiu a dala 18 minutovou freestyle session, která vás nenechá chladnými.

Základní element, kterým vládli ti nejlepší od dob Rakima až po mladíky typu Token. Na slovensku freestyle scénu kdysi sekali lidé jako Strapo, Čistychov nebo Zverina, u nás zas jistou dobu kraloval Tafrob. S freestylem si rozumí i Rest, který jej rád zapojuje do svých živých vystoupení.

V porovnání s freestyle rapem, lidí, kteří dělají živě beaty zas tolik není. První jméno, které mě však napadne je New Yorkský producent Mr. Green, kterého jste mohli vidět na Hip Hop Kempu 2016. Je známý svými sessions Live from the bedroom. LifeSize MC si v této kategorii taky libuje, jak můžete na vlastní uši slyšet. A emcee D'Anthony? Střílí bars horké jak saharské slunce a ostré jak japonská katana. Ostatně, posuďte sami. A klidně se s námi podělte o pocity.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná