RUKAHORE_SHOP_BANNER

Zverina ft. Elpe - 15 minut slávy (prod. Dj Wich)

Zverinovo LP "Ženy víno rap" si minulý týden odbylo svůj release. Pokud už vám přistál ve schránce originál, vaše oči jistě zamířily ke jménu hosta ve skladbě "Nebo", jež autor pro majitele originálky do poslední chvíle tajil.

 
Někdo si mohl vsadit na zahraniční riders, jedním z redakčních tipů byl i obří cz-sk featuring. Abychom nekazili interpretovi jeho hru, pouze napovíme, že se jedná o původem českého hosta, v rapové skladbě byl ke slyšení zatím jen jednou a pravděpodobně si jeho výkon oblíbíte spíše než nové dílo Agáty Hanychové.
 
I po releasu je však důležité, aby se věci hýbaly, proto se v novém videoklipu "15 minút slávy" sešla stejná sestava jako v singlu "Pre túto chviľu", jež vyšel bez dvou dnů přesně před dvěma lety. Rok na to navázalo trio skladbou "Volně žíť". Nyní tu máme tuhle krásku s názvem "15 minút slávy". Jak se nám ten Elpe za tu dobu vypracoval, že? Buben je naproti tomu klasická Wichovka s možná až příliš klidovou náladou. Obrazové pozlátko pořízené v Budapešti pak vzniklo v rukou Sule Dsgn
 
 
Zdroj: facebook.com; zdroj obrázku: youtube.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná