Zmetok - Čierne mraky feat. Delik (prod. Freax)

Delik si na titulní skladbu svého posledního alba MVP přizval stále rostoucí duo ZmetokDrama. Spolupráce sedla natolik, že se účastní MVP tour, ke které nahráli i promo track. Teď se o slovo přihlásil Zmetok v singlu Čierne mraky a pro dokreslení ponuré, chlastem a nocí nasáklé atmosféry se na refrénu objevil právě Delik.

Ve světě, kde se lidé snaží ukazovat svůj život jen v tom nejlepším světle, to chce mít pořádné koule na to, veřejně přiznat své pády. Zmetok se otevřeně zpovídá o tom, jak si nechával život a sny protékat mezi prsty a rozbité sebevědomí rozpouštěl v alkoholových roztocích.

Naštěstí si svůj propad na dno zavčasu uvědomil, začal si plnit sny a teď společně se svým parťákem vrací Prievidzu na rapovou mapu. Za což jsou mu vděční i fanoušci velmi úspěšného alba Špinavá Perla 2. Drama nemohl ani ve Zmetkově sólo klipu zůstat stranou, tentokrát se tedy postavil alespoň za kameru. O atmosferický beat se postaral Freax, kterého jsme mohli zaregistrovat například i na Delikově albu.

AG

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná