YaKnow?Check! - YAKNOW? SAMOA CHECK!

Mezinárodní spolupráce již nejsou výjimkou ani v krajinách českého rapu. Díky rozvoji nových komunikačních prostředků a sociálních sítí máte možnost být v kontaktu třeba i s vaším oblíbeným interpretem, ať už jako fanoušek nebo "kolaborant". Pravděpodobně nejdelší vzdálenost si pro svoji spolupráci ukrojil YaKnow?Check!, od něhož nám do redakce dorazil audio příspěvek s názvem "YAKNOW? SAMOA CHECK!". A kam že se to podíváme? Na opačnou stranu zeměkoule přátelé...

Videoklip připravil YaKnow?Check! na ostrově Sava'i, což je součást souostroví Samoa, kde také celá skladba "YAKNOW? SAMOA CHECK!" vznikala. Slušně znějící, uvolněný beat si vzal na starosti novozélandský producent A-Matic a natáčelo se v Jedidah Studiu v Punově. 

"Nešlo mi ani tak o profesionální kousek ale spíš o nahrávku s maximálně autentickou atmosférou ovlivňenou místní pohostinností, všudepřítomným respektem, kulturou, podnebím a vůbec bezproblémovými dny strávenými zde," říká autor o exoticky laděné skladbě. Pokud pominu nepříliš kvalitní zvukové zpracování skladby, utkvěl mi v paměti především autorův přednes. YaKnow?Check! zní totiž dost podobně jako Late ze známé české formace DeFuckTo ve svých začátcích.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná