Wu-Tang Clan (ft. Method Man, Redman) - If Time Is Money & Hood Go Bang

 
Ač album The Saga Continues zdobí jméno kapely Wu-Tang Clan a její poslech je i v roce 2017 něčím, co má smysl si nenechat ujít, není to s partou kolem legendární nahrávky Enter The Wu-Tang (36 Chambers) tak horké. Alespoň jde-li o sestavu zúčastněných a většinu desky táhne nahoru především Method Man (například GZA má na celém albu jen jednu sloku a U-Godovy řádky chybí úplně, na což má nejspíš vliv soudní spor s RZA).
 
Když ale Itchy House natočí s osamělým Method Manem i videoklip, jenž pojmenuje jako Wu-Tang piece, říkáte si coby posluchač, do jaké míry jde pořád o Wu-Tang tvorbu. A nic na tom nemění fakt, že se v novém vizuálu vystřídaly hned dvě skladby z LP The Saga Continues a že si někteří členové kapely přišli udělat alespoň pár záběrů.
 
Důvody se nezdají být na první pohled nijak alibistické. Skladba If Time Is Money (Fly Navigation) je i v původním znění Method Manovým kouskem a druhý track Hood Go Bang připravil společně s Redmanem. Ani jeden není v rukou oblíbeného rapového dua k zahození, ale nemůžu se zbavit dojmu, že si produkce nemohla vybrat pro videoklip skladby, které by byly povaze desky The Saga Continues vzdálenější.
 
 
Ghostface Killah, RZA, Cappadonna a DJ Mathematics se zpěvákem Stevenem Latorrem pro změnu předvedli živě skladbu My Only One v Tonight Show.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná