RUKAHORE_SHOP_BANNER

Vladis ft. Nicole - Nepriatel (prod. Emeres)

Ať si říká kdo chce co chce, moc klipů s příběhem se v československých vodách nevyskytuje. Velice nás proto potěšilo Vladisovo čerstvé video k singlu „Nepriatel“ v Kunesově režii, které vás zvládne vtáhnout do děje a donutí vyčkat až na úplný závěr, i kdyby vás snad samotný track nebavil, aby jste zjistili, jak příběh dopadne. Navíc spolu s dobrými hereckými výkony jde opravdu o kvalitní vizuál.

Co se týká samotného singlu, ten pochází z Vladisova prosincového alba „Diamant“, které se mimochodem 17. května křtí v Bratislavě, a které jsme s ním hned po vydání i my podrobněji rozebrali. V rozhovoru došla shodou okolností řeč i na jeho spolupráci se zpěvačkou Nicole, která ho zde doplňuje. Tehdy se vyjádřil následovně:

„Nicole je dobrá speváčka a páči sa mi jej prejav. Spolupracuje sa mi s ňou dobre a ma profesionálny prístup. Myslím, že v budúcnosti ešte niečo určite spáchame. Naše spoločné skladby hovoria sami o sebe, že naša spolupráca funguje a vznikajú z nej kvalitne skladby, ktoré nosia v sebe emóciu.“

Celé interview zde: 
Vladis: Ulice mi otevřela oči a naučila mě, jak jí opustit a nezůstat zacyklený na jednom místě

"I vítězové mají hodně nepřátel", konstatuje Vladis, a textem tak moc nevybočuje z řady, neboť tato myšlenka je častým textovým obsahem počinů mnoha intepretů.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná