RUKAHORE_SHOP_BANNER

Vinnie Paz - The Void ft. Eamon (prod. Buckwild)

Boxcutter Pazzie je zpět ve hře. Po loňském společném albu Jedi Mind Tricks, které žnulo slušné úspěchy napříč USA i Evropou se Vinnie vrací se svým sólovým albem. První singl je venku a nenechává nic náhodě. Tvrdost diamantu od beatu po poslední slabiku.

Kvalitní bars byli vždycky výsadou celého JMT. Pazienza je však ten typ, který si vyloženě libuje v tvrdých punchlines. Má neuvěřitelnou schopnost protkat celou skladbu temnou atmosférou a navodit pocit, že jiná možnost než vyjít do ulic se zbraní v ruce už není. Pouštět jeho hudbu dětem do jistého věku asi nebudete, o to však může strhnout vás samotné. K tomu ve skladbě The Void hodně přidává Eamon. Jeho refrén je kulervoucí. Od doby Fuck you ušel neskutečnou cestu a z polo popstar interpreta dnes máme vyzrelého zpěváka, který pracuje s nejlepšími jmény v oboru

Buckwild letos na své poměry hýří aktivitou. Skvělá produkce pro Rekse a jeho Jumpshots nechala nejedno ucho hladové. The Void je z trošku jiného soudku, ale kvalitativně opět strop. Doplněno o b/w video z dílny dvojice Jimmy Giambrone a Steve Perrong, které skladbě skvěle sekunduje. Záběry z legendárních boxerských utkání nesmějí chybět, Vinnie je obrovským fandou tohoto sportu.


Cornerstone of the Corner store vychází již 28. října 2016 a předobjednávat jej můžeš již teď. A to bys' taky měl. Protože od tohohle alba si slibujeme hodně.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná