Viděli jste The Roots uprostřed zápasu NHL mezi Flyers a Rangers?

Účastníci Hip Hop Kempu 2008 The Roots jsou zaslouženě vytížení a to nejen díky show Jimmyho Fallona. Silvestrovskou noc strávili na Times Square a minulé pondělí byli poctěni pozváním na "Winter Classic", což je akce, která je považována za jednu z těch výjimečnějších. Nebo si snad dokážete představit, že by o poločase nejslavnějšího pražského derby Sparta - Slavia kázal zaplněné Letné Kato, Radimo a spol.?
 
Protože se nenalézáme na hokejovém portálu, možná je na místě připomenout, že se jednalo o tradiční zápas NHL pod širým nebem, ke kterým se vedení ligy vrátilo před pár lety a postupně ho hostila města New York, Chicago, Boston, Pittsburg a nyní Philadelphia, kde je Questloveův tým doma. 
 
Black Thought na sobě jak jediný neměl dres Flyers a žádnou osmašedesátku jsem na zbylých členech také neviděl, což mě nakrklo, ale protože The Fifth Dynasty fandím, budiž jim odpuštěno. Je zajímavé, že kapela uprostřed baseballového hřiště Citizens Bank Park s kapacitou 44 tisíc diváků nesáhla po materiálu z aktuální desky "undun", ale vybrala "The Fire" z předešlé nahrávky "How I Got Over". Hned jsem si musel připomenout i mini film od Rika Cordera.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná