Veysel ft. Gzuz - Uff (prod. Miksu & Macloud)

V srpnu jsme vám prozradili, že u našich západních sousedů připravuje Veysel své druhé sólo, které má našlápnuto se ucházet o status německá rapová deska roku. Honosí ji tvrdé beaty, ale i měkkčí záležitosti, především pak verbální obsah, který poukazuje na nekalé praktiky a sociální problémy. Veysel vyhazuje další singl, na kterém mu sekunduje člen 187 Strassenbande.

Hamburská stáj je v poslední době na vrcholu a její členové jsou vidět na každém rohu. Několik dlouhohrajících materiálů dostáváme každý rok přímo od nich, často se objevují ale i na deskách dalších tváří ze scény. Gzuz sám vydal letos úspěšné sólo, o kterém se hojně hovořilo i za velkou louží.

V tomto případě se jedná o ukázku, která bude součástí desky „Fuego“, která vyleze na povrch druhého listopadového dne. Singl nese název „Uff“ a autoři se v něm ironicky ptají, jak se z nich přes noc stali hvězdy, kterým všichni naslouchají. Pak satiricky dodají, že to tak být mělo a usmějí se nad faktem, že patří mezi zbohatlíky. Poukazují i na svůj každodenní shon, který lemují těžká rána po lihových mejdanech. Nic světoborného, ale v tomto případě uvěřitelného.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná