VA - Torpédo

Také v roce 2018 se nespočet zapomenutých tváří snaží na naší scéně prosadit. V době internetu, kdy se vše šíří rychlosti světla je téměř nemožné, aby o vás posluchač nezakopl. Pokud tak ale přeci jen je, nastává někde chyba. Projekt A.M.T.R.S. má sjednocovat undergroundové umělce z Československa, kteří by se rádi více zviditelnili.

Jako první ukázku vypouští do světa téměř desetiminutovou skladbu „Torpédo“, která čítá hned 22 umělců. U některých je vážně možné registrovat potenciál a možnost se i nadále vyvíjet, u těch zbylých bych si však dovolil označení „fanoušci, kteří to chtěli také zkusit“. Na tom samozřejmě není nic špatného, ale nic neříkající ploché rýmy a otřepané myšlenky asi díru do světa neudělají ani v kolektivu, natož pak kdyby měly stát sami za sebe.

Společnost těchto umělců se označuje jako underground, ale je třeba rozlišovat tento pojem od lásky ke starým postupům. Pokud se chce někdo odlišovat od maninstreamu, ještě to neznamená, že musí dělat jen oldschool. Přejeme všem zainteresovaným chuť do dalších bojů a budeme sledovat, zda se z tuctovosti dokážou vymanit. Výpovědní hodnota zde příliš k nalezení není, jedná se spíše o raprezent své osobnosti a pro bystrá ucha si dovolíme vyhlásit soutěž, který zúčastněný rapper vám hlasem připomíná starého Jay Diesela v dobách D.R.C?

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná