V novém koncertním klipu Prago Union figuruje Livě Band i Hněddé Smyčce

Udělat video z koncertu není ani nejnovější ani nejoriginálnější způsob, jak vizuálně ztvárnit nějakou skladbu. Pokud ale máte na hard disku záběry jako Prago Union ze křtu desky "V barvách" a jestliže ten koncert samotný byl něčím zvláštní, pak to asi smysl má.

A listopadový koncert v Lucerna Music Baru zvláštní byl. Prago Union + Livě Band & Hněddé Smyčce. Tedy hiphopová parta, živá kapela a smyčcové kvarteto, to se nevidí každý den. Přesněji se to vidělo jednou jedinkrát. A tohle video se všema různýma kamerama, ramenama a zvukem nahrávaným do stop vám pomůže tenhle okamžik uchovat. Přes všechnu tu použitou techniku na vás dýchne autentická atmoška, žádné studiové přikrášlování. Dýchne na vás člověčina, propocený trika, energie, zuby ve skleničce, živočišnost a tu a tam také technická nepřesnost.
 
"Procházka parkem" měla v pátek premiéru na Óčku. Jako druhý česko-slovenský klub v pořadí uvidí podobné vystoupení brněnská Fléda. Tam bude nejčastěji koncertující české hiphopové těleso k zastižení v pátek 3. února.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná