Unknown Mizery - Running Man (prod. Stray Side)

Možná si dobře pamatujete na doby, kdy jediný producent na československé scéně spolupracující se zahraničními interprety byl DJ Wich. Již léta tomu tak však není. Internet a sociální sítě umožňují spojení kterýchkoliv částí světa a dávají tak prostor ke vzniku originálních spoluprací.

Dnes se věnujeme kanadsko-české dvojici Unknown Mizery a Stray Side. Unknown Mizery je členem kapely Babylon Warchild, kterou můžete znát ze spoluprací s Lordem Lhusem. Jsou součástí mezinárodního hnutí Empty Handed Warriors. Mizo plive většinou jen hluboké myšlenky a svým textům dává osobní punc. Jinak tomu není ani dnes. Pomalejší, monotonní flow může však po chvíli unudit.
Opavský producent Stray Side zřejmě není jméno, u kterého by jste si hned vybavili zvuk a tvář. No nemusí tomu tak být na dlouho. I když se produkci věnuje již pěknou řádku let, jeho producentské album teprv uzře světlo rapové světa. První vlaštovka opustila hnízdo a každý fanoušek boombapu a devadesátkového soundu jistě zbystří pozornost již u prvního bubnu. 

Stray Side má hudební potenciál, který zatím nedokázal prodat širšímu okolí, což je škoda. Jeho producentské album by však mohlo být zlomem této stagnace a pokud se mu povede ke svým beatům dostat zvučné jména na mikrofonu, můžeme být svědky vzestupu nové stálice českého producentského světa.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná