Ultrazvuk ft. Zuzana Mikulcová - Tváre slobody

Sedmnáctého listopadu se cinkalo klíči. Mnozí z nás slyšeli o této revoluci jen z vyprávění našich rodičů, prarodičů nebo učitelů ve škole, ale nezapomínáme ani s odstupem času. Památku boje za svobodu se rozhodl uctít i ostře sledovaný projekt Ultrazvuk. Silné téma s velmi zdařilým vizuálním doprovodem je přesně to, co na trhu poměrně dosti chybí, proto kvitujeme práci Branči Kovače a Tona Suchoty.

Člen bratislavské partičky GR Team spojil nečekaně v létě tohoto roku síly s funkčním veteránem Vecem. Zakladatel legendárního tělesa Trosky si vzal do režie i beat tohoto singlu, ale bylo by neslušné opomenout pomocnou ruku Rolanda Kánika. Obrázkový záznam pak obstaral Oliver Agenci.

Výsledkem je věcička, která pohladí po duši každého náročnějšího posluchače. Temná minulost je třeba, aby se připomínala a také se nezapomínalo, co museli mnozí naši krajani obětovat, abychom si mohli dovolit benefitů dnešní doby. Ač jsou „Tváre Svobody“ velice autentickou záležitostí, Tono Suchota ve své sloce otevřeně přiznává, že v té době měl teprve tři roky.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná