Ty Nikdy - Tanec s vlky (Prod. Inphy)

Uvozovat nadcházející tour společnou skladbou zúčastněných interpretů není dávno ničím neobvyklým. Málokterá z těchto skladeb se později stane větším hitem, ale zpravidla svůj účel, totiž přilákat fanoušky do klubu na show, splní. Jindy také vytvoří most mezi interprety, kteří se potkají na společné tour a ve studiu toho spolu zatím moc nenaseděli, což byl třeba případ tandemu Boyband a Separ ve wichovce "Tour".

V nové nahrávce s divokým názvem "Tanec s vlky" se však žádné mosty nestaví. Stojí za ním totiž partička z Ty Nikdy a do Inphyho beatu se tak opřeli nejen Boy Wonder s Ideou ale i jejich souputníci Paulie Garand, MC Gey a v neposlední řadě Rest. Jak hádáte správně - společné Ty Nikdy Label Tour 2014 je za dveřmi a prvním záchytným bodem našich horolezců je Fléda v Brně 5. prosince. Pomyslným vrcholem tour je pak vystoupení 18. 12. v pražském Rock Café. Ideova posádka však ještě před svátky stihne zavítat do Pardubic.

Pokud jde o samotnou pozvánku na tour, není příliš o čem pochybovat. Instrumentálu nechybí Inphyho geniálně "trhlý" sampling, přičemž za sloku si zaslouží zvláštní pochvalu především Paulie a Boy Wonder. Nutno ovšem dodat, že skladba celkově disponuje silnou "týmovou" energií, kterou pamatuji naposledy z doby, kdy vyšla Ty Nikdy společná deska "Label". Zkrátka, jak říká název - Tanec s vlky.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná