Tragikomix - Každý deň hustle

Přicházející album slovenských Tragikomix provází veliké očekávaní, podobně jako když měli dostat Coca-Colu v někdejším Tuzexu. U prvního singlu se rozhodně obsahem nešetří a žilinská dvojice posílá ven téměř 9 minutový videoklip.
Teslova slovní zásoba a texty byli vždycky hlavním faktorem jeho tvorby, což se nemění ani v roce 2015. Avšak v trapovém subžánru se vytrácí jakákoliv originalita, ať už je to Teslova flow a vyštěkávání některých slov, nebo naprosto průměrný a nezajímavý beat od producenta HAARP.
Video je však na úrovni světové kvality, skvělá kamera, střih a vysoká kvalita použitých efektů a filtrů navozuje skvělou atmosféru. Tesla zde předvádí své kvality, celý klip se točil v rozmezí několika dnů aby bylo dosaženo optimálního osvětlení. K produkci klipu nebyli použity žádné filtry a Tesla celý počin režíroval svépomocně. GTA styl klipu je výborným zrcadlem všem vyznavačům gangsta/hustle trendu, který majoritně probírá generace online výrustků. Pro svou typickou nadsázku a projev může letos Tesla najít dobré odbytiště, jelikož trapový trend je v mnoha směrech jeho dostavadní tvorbě podobný. Zůstava jen doufat, že Tragikomix nejen nastaví zrcadlo rádoby hustlers, ale dokáží vytvořit album, které v trendové šedi nezanikne během několika měsíců.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná