Torii Wolf - Body (Prod. araabMUZIK)

 
Tahle věc na první dobrou na stránky našeho magazínu možná nepatří. Má ale smysl otestovat, s jak nadějnou krví se DJ Premier hodlá spojit na historicky prvním zpívaném projektu v rámci jeho producentského portfolia.
 
Očekávané LP Flow Riiot, na němž budou Torii Wolf s Preemem ještě chvíli pracovat, zatím doprovodily singly 1st a Shadow Crawl. První zmíněný zářez se o chvíli později dočkal remixu s účastí Dilated Peoples, přičemž k nové verzi skladby Shadows Crawl přispěla před několika týdny Rapsody. Nyní posílá nezkrotná textařka a zpěvačka nový videosingl Body, připravený pro změnu ve spolupráci s producentem araabMUZIK. Všechny tři příspěvky najdete pod článkem.
 
Málokterému rapovému posluchači sedne depresivní nálada (i vizuální zpracování) Toriiných skadeb. I za oceánem autorčin singl u posluchačů trochu doplácí na věhlas Preemovi účasti na jejím debutovém albu, jelikož skladba Body neztvárňuje zrovna to, co by fans od podobné kombinace čekali. Neznamená to ale, že by Torii musela hledat svébytnou cestu z područí svého mesiáše.
 
 
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná