RUKAHORE_SHOP_BANNER

TiRon & Ayomari - WZUP! (feat. Jack Davey)

TiRon a Ayomari je dvojka z Los Angeles, která se společně dostala na výsluní koncem nultých let skrze tehdy bující blogosféru. TiRon si udělal jméno dvojicí mixtapů Ketchup a MSTRD, Ayomari vydal své album The PB&J Solution a následovala společná deska A Sucker For Pumps.

To bylo v době, kdy vzkvétali interpreti typu U-N-I, Fashawn, Blu, Casey Veggies, Pac Div nebo taky celá banda Top Dawg. Někteří se od té doby propracovali na vrchol pyramidy, jiní upadli v zapomnění a další si stále jedou to svoje. Do poslední kategorie bych zařadil právě autory novinky WZUP!, na kterém jim vypomohla Jack Davey, taktéž oblíbenkyně bloggerů, obvzláště potom 2DopeBoyz, kteří na tohle období nedávno vzpomínali.

Singlem připomínají blížící se datum vydání nového alba WET (Wonderful Ego Trip), které je tady už za týden. 24. listopadu je tzv. Černý pátek, ale místo cesty do obchodů za slevami vám doporučím zůstat doma a v tento den navštívit bandcamp profil dua, kde se album nejspíše objeví, případně to jistí Spotify atp. Na bandcampu nyní najdete jejich předchozí tři singly z alba WET a také starší materiál, který můžu jen doporučit.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná