The Legion - Joy (prod. Molecules)

The Legion, to je hlavně Bronx, poslední deska vydaná v pravěku roku 1994 s názvem „Theme + Echo = Krill“, na který se sešli diktátoři jako například BLACK SHEEP a nebo třeba SHOWBIZ s A.G. Ale hlavně to jsou tři veteráni nazívající se MOLECULES, CEE LOW THE DICEMAN a CHUCKY SMASH.
 
Takže co je novýho u týhle party těhle rapovejch dinosaurů? Jedna zásadní věc. A to úplně nový LP s názvem „Three the Bronx Way“, která obsahuje 11 věcí a na který mezi hostama kraluje další učitel rapový historie SADAT X, DRES, BENEFICENCE a poslední host DROOPY DOG.  
 
My ochutnáme z týhle desky věc s názvem „Joy“. Která začíná scénkou z old seriálu „Martin“ a pozdějš v klipu zachytíš i prostřih z filmu „Cesta do Ameriky“. Klip je čistá radost z kultury, ke který maj tihle kmeti uznání a která jim dává pořád chuť žít a bavit se. Z čehož by si měl nejen český důchodce brát příklad. Ucejtíš v tom nostalgii, která je podaná autenticky, bez nějakejch umělejch pozlátek. Vezmou tě na vejlet do Karibiku, kde maj svý kořeny, na který nehodlaj zapomínat.
 
Za mě velmi příjemná věc s velmi příjemnym beatem od dědy MOLECULESE. Takže jestli máš možnost dát celou desku, tak určitě zkus!

Mr.Ziky Zí

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná