RUKAHORE_SHOP_BANNER

The Doppelgangaz - Roll Flee (feat. Tnava)

Zapalte si brčko, otevřete si flašku piva a přeneste se do G Funkové éry spolu s těmito Hip Hopovými dvojníky. Nechybí proslulý hlasový syntetizátor Rogera Troutmana, ani slavný Chevrolet Impala v pozicích, na které by byl pyšný i ten týpek co napsal Kamasutru.

 
Nasedněte do kabrioletu, vložte kazetu do přehrávače a jeďte se projet v tomhle krásným letním počasí až na Orlík. Tam si rozestelte, připravte si nářadí na grilování, naplňte vodní děla, zapněte kazeťák s dobrým výkonem a nechte se unášet na vlnách G Funku. Ta hudba rozhýbe snad každého nejen svým dunivým basem a funky piánem. Klasiky jako Regulate od Warren G a Nate Dogg, Nuthin but a G Thang od Dr. Dre a Snoopa nebo California Love od 2Paca jsou vyrytý do paměti jako hieroglyfy do kamene.
 
Just hit the east side of the LBC
On a mission tryin' to find Mr. Warren G
Seen a car full of girls, ain't no need to tweak
All you skirts know what's up with 213
(Regulate – Nate Dogg)
 
Roll Flee od Doppelgangaz určitě v sobě má všechno, co k G Funkovému hitu patří. Matter ov Fact a EP vyprodukovali našláplý beat po všech stránkách. Basy pěkně duní, melodické syntetické piánko se hladce veze na funkovým kopáku a Tnava do toho ještě vkládá zvuk přes syntetický Talk Box jako používal Roger Troutman, kterého známe hlavně ze spolupráce s 2Pacem nebo Dr. Dre. K tomu ještě tyhle dvojníci naložili plnej kufr skvělých rýmů do mistrovsky zvládnuté flow a výborný refrén, který už si v redakci meleme dokola. Těšíte se na nové album Dopp Hopp jako my?
 
Woe is me, focus in on the lotus feet
Claiming she’s not preggers but notice the foetus be
All up in the photos she pose with the rosary
Trying to make the quotas exposing the coterie
Refrén: Parts Unknown everybody low key
A Ganga roll flee OC to OC
Cloaked out G’s, homies and co-d’s
A Ganga roll flee OC to OC
You know me, you know me
A Ganga roll flee OC to OC
Shit, you know me, you know me
A Ganga roll flee OC to OC
 
 
Černobílý klip je plný tance, kterému se říká Gangsta Boogie. Kromě řidiče se tady nejvíc hejbe ta klasická Impala s hydraulikou, kterou známe třeba z videoklipů od Ice Cube jako je It Was a Good Day.

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná